Aviator šatka – Muž & ženy Sprievodca nosiť hodvábne šatky

Šatka leteckého letadla môže byť chutná a jemná, ale aj pre rastúcu škálu módnych dospelých mužov, to určite nie je dôvod, prečo ju môžu používať iba ženy. V skutočnosti športová hodvábna vesta je vzrastajúcou výstrelkou v móde dospelých mužov, ktorá zahŕňa mužskú príťažlivosť a sofistikovanosť na veľmi jednoduchý outfit.

Šatky sú vo všeobecnosti všestranným príslušenstvom. Za prvé, môžete ich viazať niekoľkými technikami. Nižšie je niekoľko základných metód pri spájaní krajky vázy, a to znamená, že ste schopní čo najlepšie využiť themFor neformálny vzhľad, jednoducho zložiť hodvábu stuhu na polovicu a vytvoriť slučku končiacou konca. Môžete navyše zabaliť šnúrkou na čipku okolo krku niekoľkokrát a dusíť na oboch koncoch, takže nie sú pozorovateľné. Jedine hádzanie dlhým šatkou okolo krku, raz, môže priniesť dramatický efekt na vlastné šaty bez toho, aby prešiel cez palubu.

Obľúbený štýl pri viazaní hodvábnych šálok sa nazýva ascot. Musíte to urobiť umiestnením šálu okolo krku len tak, ako keby ste vykonávali väzbu spolu s koncami šatky odvrátenej od vás osobne. Teraz stlačte ľavý koniec tak, aby to bolo o pár centimetrov dlhšie ako najvhodnejšia voľba. Zatvorte ľavý koniec šálu cez správnu stranu. Opakujte tento krok na druhé obdobie a zoberte zostávajúci koniec a zasuňte ho do slučky tak, aby to bolo možné vidieť smerom k vám. Fixujte ascot tak, aby ste dosiahli čo najlepší únik chlopne, zatiaľ čo zvyšok pod sejdete z dosahu šatky na tvar.

Ak ste práve našli šarm krajkových šálov a tiež si nie ste istí, ktorá šatka sa nosí s tým, nikdy nezlyháš s šálkami v plných farbách a jednoduché rozloženie. Ďalšie fantastické tipy pre začínajúcich zákazníkov je vždy udržiavať ich oblečenie v mysli. Nájdite hodvábnu vetu, ktorá môže vytvoriť skvelé porovnanie, keď je nastavená vedľa vrcholov alebo snáď obleky, ktoré máte. Okrem toho by ste tiež získali používanie hodvábnych vaní v rôznych hmotnostiach alebo v kombinácii s inými látkami. Šál s zmesou hodvábnej vlny je ideálny na nosenie noci alebo cez zimné mesiace, zatiaľ čo ľahké hodvábne šatky sú ideálne na používanie dverí alebo v horúcom počasí.

Hodvábne šatky prichádzajú vo veľkom rozložení, takže vaše výbery určite nie sú obmedzené. Ak máte záujem o niečo jedinečné, môžete sa rozhodnúť pre orientálny náhrdelník z hodvábu, ktorý má v dizajne vynikajúcu kaligrafiu a má tiež okraj pre ďalší prízvuk.

Ste schopní nosiť jej stranu tiež je to dostatočne dlhé, aby ste ju mohli len nechať voľne visieť z krku s koncami, ktoré tečú pred vami. Môžete dokonca využiť Harvard hodvábny šál takým spôsobom, hlavne preto, že tento typ môže byť dosť rozsiahly.

Ďalšie populárne vzory, ktoré by ste sa mohli rozhodnúť vylepšiť vašu sadu hedvábnej halenky, sú tmavomodré šatky inšpirované Oxfordom so šnúrkou a šatky inšpirované Ivy League v hlbokých ružových a tmavých farbách. Jedná sa o klasický dizajn, ktorý prináša klasický štýl do vlastného šatníka.

Pravdepodobne najnovšou vecou v klobúkoch chlapcov by teraz mohlo byť, že hodvábny šatka aviátora, ktorý je nádherne ozdobený a je širší a viac ako bežný šál. Jedna strana je zložená dĺžka múdra nad druhou, takže sa zdá, že má len dve vrstvy. Biele aviator šály sú najlepšie predajcovia, ale navyše, to je ponúkané v tmavých pruhoch. Zdá sa, že je fantasticky spárované s takmer čokoľvek z koženého plášťa do džínsovej bundy na nejaký obchodný spor.

Z váz s tradičnými rozloženiami pre tých, ktorí majú strapce, nepárne dĺžky, reflexné vzory a prekvapivo jasné farby, nájdete ideálne hodvábne šatky, ktoré vám dajú dohromady pohľad. A ak máte pocit dobrodružstva alebo chcete len štýlový štýl, najlepším doplnkom je ideálny druh hodvábneho šatku, ktorý je zviazaný a opotrebovaný.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *