Aviator šatka – Muž & ženy Sprievodca nosiť hodvábne šatky

Šatka hodvábneho letec môže byť chuť a jemné, ale aj pre rozširujúce sa množstvo módnych chlapcov, to nie je absolútne dôvod, prečo ho môžu používať iba ženy. Skutočne, nosenie hodvábnej vesty je rastúci trend v trende dospelých mužov, ktorý zahŕňa mužské šarm a eleganciu vo vašom jednoduchom oblečení.

Šatky sú všeobecne doplnky, ktoré sú všestranné. Za prvé, môžete ich viazať do mnohých spôsobov. Tu je niekoľko základných metód pri spájaní krajky vázy, čo znamená, že môžete urobiť ich najlepšie využitie: Pre neformálny vzhľad, len zložiť šatku čipky na polovicu a vytvoriť slučku jednoduchým ťahom oboch koncoviek. Môžete navyše zabaliť hodvábny šál okolo vášho krku pár príležitostí a zastrčiť v oboch koncoch, takže naozaj nie sú pozorovateľné. Jednoducho hodiť veľmi dlhý hodvábny šál okolo krku môže raz zahŕňať dramatický efekt na šaty bez toho, aby ste prešli na palubu.

Populárny štýl vázania vestičiek je známy ako ascot. Urobíte to tým, že okolo krku položíte šál jednoducho tak, ako by ste kedykoľvek vykonávali krk-kravatu s koncami tejto šatky odvrátenej od teba. Teraz stlačte ľavý záver, že je to o pár centimetrov dlhšie v porovnaní s dokonalou voľbou. Zatvorte ľavý koniec tejto šálky okolo správnej strany. Opakujte tento krok druhýkrát a zoberte zostávajúcu zastávku a zasuňte ju do slučky tak, aby ste ju mohli vidieť v konfrontácii. Opravte ascot tak, aby sa vytvoril horný tok klapky, zatiaľ čo ostatné dolu sú zachované mimo zraku.

Ak ste práve našli šarm krajkových šálov a nie ste si istí, ktorý lak sa nosí čo, nebudete nikdy pokaziť stuhami z masívnych farieb a jednoduchých usporiadaní. Ďalším vynikajúcim návrhom pre začínajúcich zákazníkov bude udržať ich šatník na mysli. Pozrite sa na hodvábny šál, ktorý môže mať nádherný kontrast, keď je umiestnený vedľa košele a tiež obleky, ktoré máte. Navyše by ste tiež získali používanie krajkových vaní v rôznych veciach alebo zmiešané s inými látkami. Šál s použitím zmesi hodvábnej vlny je ideálny na nosenie v noci alebo v chladných mesiacoch, zatiaľ čo ľahké šnúrky z čipky sú vhodné na použitie vo vnútorných priestoroch alebo v horúcom počasí.

Hodvábne šatky prichádzajú do mnohých návrhov, takže vaše výbery sú nepochybne neobmedzené. Ak hľadáte niečo konkrétne, potom si môžete vybrať asijskú hodvábnu vestičku, ktorá má v dizajne krásnu kaligrafiu a má tiež fringe pre ďalší prízvuk.

Môžete to využiť aj na jednej strane, je to taktiež dostatočne dlhé, čo znamená, že ju môžete nechať visieť voľne z krku s koncami, ktoré tečú pred sebou osobne. Mohli by ste tiež nosiť Harvard hodvábny šál tejto módy len preto, že táto konkrétna odroda je tiež dosť dlhá multifunkčná šatka.

Ďalšie populárne rozloženia, ktoré si vyberiete na zlepšenie sortimentu hodvábnej blúzy, sú tmavomodré šatky inšpirované Oxfordom so šnúrkou a špendlíky inšpirované Ivy League v hlbokých karmínových a čiernych farbách. Jedná sa o klasické nákresy, ktoré prinášajú nadčasový štýl pre vlastnú skriňu.

Pravdepodobne najhorúcejšou položkou v klobúkoch dnes môže byť vaša blúzka hedvábnej aviátora, ktorá je nádherne prekrútená a je širšia a viac ako bežná šatka. 1 strana je pozdĺžne preložená, takže sa zdá, že má dve úrovne. Zasnežené vaničky budú najlepšie predávajúci, ale sú k dispozícii aj v tmavých pruhoch. Vyzerá to fantasticky spárované s takmer všetkým v koženom bundě na džínsové bundy na nejakú peknú žalobu.

Z váz s tradičnými vzormi pre tých, ktorí majú strapce, nezvyčajné dĺžky, reflexné vzory a prekvapujúco žiariace farby, nájdete ideálne hodvábne šatky, aby ste si vzájomne vybrali vzhľad. A či sa cítite odvážne, alebo len chcete mať dotyk modelu, správny typ hodvábnej blúzy, ktorá sa nosí a spája pekne, je ideálnym doplnkom.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.